2 Aylık StartersLand Eğitimimizin Sonuna Geldik, Peki Bunca Süre Ne Yaptık ? Artık Ne Yapacağız ?

Büyüklerim der ki, “zaman çok hızlı geçiyor, o yüzden her saniyeni değerlendir.” Karahan abinin StartersLand mülakatımı yaptığı günü, kazandığımın e-postasını aldığım günü dün gibi hatırlıyorum. Dün gibi hatırlıyorum evet ama bu 2 aylık süreç hızlı geçmesinin yanında o kadar dolu geçti ki, hızlı geçmesinin benim için bir önemi yok.

Bu 2 aylık süreç boyunca, dijital pazarlama, girişimcilik, ekonomi, kanvas oluşturma, iş planı oluşturma, sunum, iletişim gibi birçok sektör uzmanından eğitim aldık. 36 kişilik bu ekiple muhteşem bir bağ oluşturduk, eğitimlerden ziyade beraber çok güzel aktiviteler gerçekleştirdik.

Ayrıca Numara Taşıma projesi ile bir iş nasıl yürür, ekip uyumu nasıl sağlanır, bunları yaşayarak öğrendim. Hayatımda ilk defa bir proje ekibine dahil oldum ve bu ekip o kadar harika bir ekip ki, çok güzel işler yaptık ve yapacağız. Bu proje, böylesine bir ekip ile birlikte artık simülasyon olmaktan çıktı.

StartersLand’i bende özel yapan şeyler bunlar aslında. Benim gözümde sadece bir eğitim platformu değildi, yeni arkadaşlıklar kurduğum, ekip nedir bunu öğrendiğim, öğrendiklerimi hayatımda uygulayarak yeni işlere imza atmamı sağlayan bir platformdu. Jim Ron’un “Yanınızdaki 5 kişinin ortalamasısınız” sözünün somutlaşmış haliydi, her anlamda o kadar kaliteli insanlarla vakit geçirmek bana çok şey kattı.

Şimdi ise, projelerimizin lansmanını yapmak üzere 21 Aralık’ı bekliyoruz. Bundan sonra da sürekli beraber olacağımıza eminim.

Başta Serkan KOÇ, Karahan BEDEL ve Duhan ACAR olmak üzere, tüm eğitmenlerimize, mentörlerimize, yeni tanıştığım onca arkadaşıma ve bilhassa Numara Taşıma ekibine bana kattıkları onca şey için çok teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir