Hakkımda

Merhaba, ben Emirhan Kabakcı. “Kabakçı” yazmamamın sebebi, kimlikte “Kabakcı” olarak yazması, buna özellikle dikkat ediyorum.

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği 2023 mezunuyum. Mobil oyunlar geliştiriyorum, dijital pazarlama, SEO ve WordPress alanında kendimi geliştirip ürünler üretiyorum, bir yandan akademik alanda çalışmalar yapıyorum. Pantropik.com ve orendabayindir.com gibi birçok tarım ve eğitim girişimini büyüttüm ve kapattım. Detayları blogumda görebilirsiniz.

  • 15 yılı aşkın oyun, 7 yılı aşkın yazılım, 5 yılı aşkın girişimcilik tecrübesiyle sürekli olarak üretiyorum.
  • Daha önceden yayınladığım birçok oyun var. Oyun portfolyoma şu linkten ulaşabilirsiniz.
  • Udemy’de 4000 öğrencisi bulunan 2 adet yayınlanmış kursum var
  • Aşağıda detaylarına değineceğim birçok iş tecrübem bulunuyor. Alanlarım ise Oyun Geliştirme, SEO ve WordPress.

Aynı zamanda icerikler.com’da tam zamanlı SEO Uzmanı olarak çalışıyorum. Bunun yanında referans sistemli freelance işler alıyorum. Arya Women, Youth Finance Club, GoGlobal, Leventofis gibi şirket ve topluluklarda yer aldım ve bazılarında halen devam etmekteyim.

5 yılı aşkın yazılım deneyimimde yüzlerce proje yapıp teslim ettim.

Geliştirmiş olduğum 3 mobil oyun ve bir mobil uygulama ile yazılım dünyasına 2015 yılında adımımı attım. Oyunları Unity üzerinden C# programlama dili ile, uygulamayı Android Studio üzerinden Java diliyle geliştirdim, Google Adsense ile gelir elde ettim ve Google Analytics ile planlarımı yaptım. Şu anda da oyun sektöründe yurtdışı menşeili bir şirkette, aynı zamanda da kendi oyunum üzerinde çalışarak yer alıyorum. Aşağıda kendi Google Play ve App Store mağazalarımı görebilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lpfstudios.hurryup

https://apps.apple.com/tr/app/lets-hurry-up/id6455461431?l=tr

Adobe programlarını kullanarak tasarımlar ve video montajlar yaptım, bu çalışmalarımı çeşitli start-up’larda sürdürdüm. Bu tecrübeleri kurucusu olduğum iki girişim ile taçlandırdım. Bu girişimlerden Pantropik ile Girişimcilik Vakfı ve Google‘ın yapmış olduğu Next2020 ve Android Akademi projelerinde finale kaldık.

Video montaj, Tasarım, Sunum ve eğitim hazırlama, mobil uygulama ve oyun geliştirme, web sitesi geliştirme konuları başta olmak üzere birçok konuda ürün ürettim. Portfolyoma şu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

2021 yılında yaklaşık 150.000 kişi başvuru arasından 40 kişi arasına seçilerek Türkiye Girişimcilik Vakfı’nda Fellow oldum. 2 Senelik dolu dolu Fellow’luk tecrübemin ardından, şu anda Alumni, yani mezun konumundayım. Girişimcilik Vakfı ile elde ettiğim tüm deneyimleri blogumdan okuyabilir ya da Youtube kanalımdan izleyebilirsiniz.

2022 Haziran’ında Erasmus’tan döndükten sonra zamanımı tamamiyle hayalimdeki ürünleri yapıp sizlere sunmaya ayırdım. Mobil oyun, el kitabı ve video eğitim alanlarında proje geliştirmelerim sürerken, dijital pazarlama alanında da şu anda çalıştığım şirkette devam ediyorum. Aynı zamanda teknoloji, inovasyon ve ürün yönetimi konusunda akademik alanda derinleşmek için yüksek lisans hazırlığındayım. Sınavları geçtim, başvuru tarihini bekliyorum.

5 yaşımdan beri video oyun oynuyorum. 22 yaşıma kadar bilgisayar oyuncusuyken 22 yaşımdan sonra Xbox’a geçtim. Aşağıda Steam ve Xbox profillerimi görebilirsiniz.

Xbox

Steam

Hobi olarak oyun oynamanın dışında bağlama çalıyorum. Çaldığım ve söylediğim türküleri Youtube ve Instagram hesaplarımda paylaşıyorum.

Sahip olduğum yetenekler karışık sıra ile Unity, Final Cut Pro X, WordPress Kullanımı, SEO, Premiere Pro, Photoshop, Dijital Pazarlama,, C#, MS Office ve Girişimcilik – İşletme yönetimi.

Aşağıda, çalışma biçimimi anlattığım videomu izleyebilirsiniz:

Web geliştirme ve SEO konusunda çekmiş olduğum kursları aşağıdan Udemy aracılığı ile satın alabilirsiniz.

https://www.udemy.com/course/dijital-dunyada-yerinizi-alin-emirhan-kabakci/

https://www.udemy.com/course/yeni-baslayanlar-icin-seo-emirhan-k/

Talk-show, C level insanlarla röportajlar, 10 Ülke 35 Şehir gezdiğim Erasmus tecrübelerim, saz çaldığım videolar ve daha fazlasını paylaştığım Youtube kanalıma abone olabilirsiniz:

https://youtube.com/c/emirhankabakci?sub_confirmation=1?

İletişim için emirhan@emirhankabakci.com ‘a e-posta atmanız yeterli. Genellikle gün içinde, en geç 3 iş gününde dönmüş oluyorum.

Deneyim Köşesi

Hayatımdaki tüm önemli gelişmeleri, projeleri, sertifikaları ve birçok şeyi 2015’ten beri Instagram’da gönderi ve öne çıkarılan hikaye olarak kaydediyorum. Aşağıdan beni takip edebilirsiniz:

Hızlıca kaydettiğim düşüncelerime ise aşağıdaki Twitter hesabımdan ulaşabilir ve beni takip edebilirsiniz:

Daha fazla yükle