GTA 6 Fragmanı Sonunda Çıktı!

GTA 6 Fragmanı nerede, gta 6 fragmanı istiyoruz diye diye 10 senedir bekliyoruz. Sonra bir baktık ki Rockstar, 2018’de başta kimsenin takmadığı ama sonra insanların oynadıkça efsane olduğunu farkettiği Red Dead Redeption 2’yi çıkardı. Ve şimdi, 5 Aralık 2023, Grand Theft Auto VI, namı diğer GTA 6 fragmanı sizlerle.

Ben fragmanı beğendim. Çok büyük bir harita var, bataklıklar, ormanlar, plajlar, şehirler, harita çok büyük. Karakterlerin hareketleri RDR2’deki hareketlere ve fiziğe benziyor, beğendim. Bir şey dikkatimi çekti, fragman içinde çok fazla “canlı yayın animasyonu” var, bu benim aklıma şunu getirdi, gerçek hayattaki gibi, insanlar oyunda Instagram kullanıp yayın açacak mı? Böyle bir şey olursa yani oyun içinde Instagram veya adı her ne olursa o tür bir muhabbet olursa yer yerinden oynar. Çünkü herkes birbiriyle rekabet etmek için yayın açar, birbirine hava atar.

Diğer detayları zaten biliyorduk. Keşke sızıntıları görmeseydik ama oyunun Vice City’de geçeceği, Lucia ve Jason adında iki karakteri yöneteceğimiz falan hepsi belliydi. O yüzden o konularda yeterince heyecanlanmadım, zaten sızıntılar olduğundan beri heyecanlıyım o konuda. Beni bu fragmanda en çok etkileyen iki şey, grafiklerin ve fiziğin kalitesi, bir de yukarıda bahsettiğim oyun içi sosyal medya muhabbeti.

Hadi bakalım hayırlı olsun. Yıllardır beklediğimiz GTA 6 Fragmanı bugün çıktı. 2025’e kadar setup’lar dizilsin:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir