Ataforum .net, Artık İçerik Portalı

Ataforum.net – Artık İçerik Portalı !

İnternetin her yerini artık sosyal medyalar ele geçirmiş durumda. Facebooklar, Twitterlar, Google+’lar, İnstagramlar… Bunlar varken açıkçası forum siteleri çok ilgi çekmiyor. Ataforum .net in eski sürümünde (forum sitesi halindeyken) baya mutluydum çünkü tam profesyonel forum sitesi olarak gözüküyordu. Ama biraz zaman geçmesi ve araştırmalar sonucunda baktım ki, 2000’nin başlarından beri süregelen forum siteleri dışında artık forum siteleri kullanılmaz oldu. Sosyal medya haklı olarak daha baskın düşüyor forum sitelerinden.

Ataforum .net ‘in Forum Sitesi versiyonunda paylaşımı da en fazla 2 ya da 3 kişi yapıyordu.

Bu nedenle bende baktım, araştırdım, arkadaşlarıma danıştım derken bir karara vardım. Hem konu paylaşan yok ama okuyan çok, hem siteyi yönetmesi açısından, hem de bu zamanlar popülerliği tavan yapmış olan içerik platformlarından esinlenerek Ataforum.net’i bir içerik portalına dönüştürdüm. Haliyle daha profesyonel ve daha sade gözüktü, eski forumun o hantal görünüşü kayboldu.

Bu gelişme ile birlikte her gün paylaşım yapmaya çalışacağım. Siteye abone olabilir, konulara facebook üzerinden yorum yapabilir, soru cevap sayfasında sorular sorup cevaplar yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir