Front Page

Ben Kimim?

Merhaba, ben Emirhan. 2000 İzmir / Bayındır doğumlu, sürekli öğrenmeye, öğretmeye ve üretmeye çalışan girişimci ruhu olan bir bireyim.

Lisede birçok farklı program, web sitesi ve mobil oyun geliştirdim. 2016 sonuna doğru Walter Isaacson tarafından yazılmış Steve Jobs biyografisini bitirdiğimde girişimciliğe heveslendim.

İstanbul’a geldiğimde birçok farklı etkinliğe, programa, rehberliğe, seminere ve eğitime katıldım. Bu süreçte ayrıca para kazandım, gece gündüz çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum. Bir arkadaşımla birlikte kurduğumuz Pantropik adında bir eğitim teknolojileri girişimimiz var, ayrıca Leventofis ve Finans Kulüp şirketlerinde part-time çalışmaktayım.

Beni Takip Edin

Eğitim

Ortaklar Fen Lisesi (2014 - 2018)

2014 yılında başladığım, eski Ortaklar Köy Enstitüsü olan okulumda, 2015 yılında ilk TUBİTAK Bilim fuarına katıldım. 2016 yılında MEB tarafından “Grafik Tabanlı Web Geliştirme Eğitimi” sertifikası kazandım. Gene 2016 yılında 2 sene aktif kullanılan “Ortaklar Fen Lisesi Mobil Uygulaması”nı geliştirdim. 2017’de “Tesla Bobini ile Araç Hareketi” projesi ile hem TUBİTAK, hem de Başakşehir Living Lab’den destek aldık. Bu işlerin yanı sıra, Köy Enstitüsü ve Anadolu Öğretmen ruhuyla, yatılı okuduğum bu okulda yetiştim ve olgunlaştım.

Yıldız Teknik Üniversitesi (2018 - )

2018 yılında hazırlık ile başladığım YTÜ’de Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünde okuyorum. 2. Sınıfım. 2018 – 2019’da Toplum Gönüllüleri Vakfı’na bağlı Sosyal Sorumluluk Kulübü’nde Huzureli proje koordinatörlüğü yaptım. Diğer birçok kulüpte üye olmama rağmen aktif rol sağlamadım. 

Kariyer - CV

Portföy - EKA Digital

Goodreads Okuduğum Kitaplar

.gr_grid_container { /* customize grid container div here. eg: width: 500px; */ } .gr_grid_book_container { /* customize book cover container div here */ float: left; width: 98px; height: 160px; padding: 0px 0px; overflow: hidden; }
Steve Jobs
Tesla: A Portrait with Masks
Stop Talking, Start Doing: A Kick in the Pants in Six Parts
Hackers & Painters: Big Ideas from the Computer Age
1984
Nutuk
Hayvan Çiftliği: Bir Peri Masalı
Örneklerle Kolay Ekonomi
Fahrenheit 451
Geleceği Keşfedenler
Küçük Başlayın, Büyük Düşünün
Girişimcilik - Temel Girişimcilik ve İş Kurma Süreci
Türklerin Tarihi: Orta Asya'nın Bozkırlarından Avrupa'nın Kapılarına
Bir Günde Ekonomist Nasıl Olunur?
Başarılı bir işletme için yeni girişimcilik
Teknoloji Kısa Tarihçe
Türkçenin Sırları
Köy Enstitüsü Yılları
Para Kitabı
Marka Yaratmanın 22 Kuralı


Emirhan KABAKCI's favorite books »
Share book reviews and ratings with Emirhan, and even join a book club on Goodreads.
https://www.goodreads.com/review/grid_widget/71436813.Emirhan's%20bookshelf:%20read?cover_size=medium&hide_link=&hide_title=true&num_books=50&order=a&shelf=read&sort=date_added&widget_id=1594571195

Blog Kategorilerim

İletişim

[contact-form-7 id="15286" title="İletişim formu 1"]