Dijitalleşmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

EKA Dijital Ajans ve Akademi, dijitalleşmeye dair eğitim paketi, yazılım / tasarım ürünü ve özel ders hizmetleri sunar.

Eğitim Paketleri

Yazılımdan tasarıma, iş geliştirmeden proje yönetimine ihtiyacınız olan her eğitim paketi mevcut! İster buradan, ister Udemy'den satın alın, özel ders almak isterseniz iletişime geçin!

Dijital Ajans

Hızlı bir çözüme mi ihtiyacınız var? Web sitesinden tanıtım filmine, e-ticaret sitesinden sosyal medya tasarımına her türlü yazılım / tasarım hizmeti mevcut! İletişime geçin!

Ücretsiz İçerikler

Blog, Medium, Youtube ve diğer popüler sosyal mecralarda ücretsiz içeriklere göz atın!

Kurslar

Sürekli güncellenen kurslar ile birlikte bilginizi sürekli güncelleyin.

[ld_course_list categoryselector="true" progress_bar="true" order="asc" col="3"]

Hizmetler

Tüm marka, girişim veya kendiniz için gereken web siteleriniz, istediğiniz amaçta video kurgular, sosyal medya tasarımları gibi birçok farklı dijital hizmet tek bir yerde.

Eğitmen

Emirhan KABAKCI - YTÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

YTÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi okuyorum. Pantropik.com eğitim projesinin kurucu ortağıyım. Özel dersler veriyorum, Udemy‘de de eğitimlerim bulunuyor.

Leventofis ve GoGlobal gibi birçok farklı firmada ve farklı firma için Freelance olarak web geliştiriciliği ve video editörlük yapıyorum. Arya Women, Genç Finans Kulüp gibi topluluklarda aktif rol oynuyorum.

Orendabayindir.com tarım projesinin de kurucu ortağıyım. Köy Enstitülerine çok büyük ilgim olmakla birlikte uzun sap bağlama da çalarak kültürümüzü, eğitimi ve dijital dünyayı birleştirmek en büyük vizyonum.

2015’ten beri yazılım ve tasarım, 2017’den biri girişimcilik dünyasının içindeyim. Benimle birlikte proje kurabilirsiniz, benimle video kurgulayabilir, tasarım yapabilir, web sitenizi yapabilirsiniz. En büyük motivasyonum üretmek. Yeni video kurgulamak, eğitim içeriği tasarlamak, mobil oyun kodlamak, tarlaya yeni ürün ekmek, tarihimi okuyup analiz etmek, Youtube kanalıma içerik üretmek.. Üretmek, üretirken tecrübe etmek, öğrenmek ve fayda sağlamak en büyük motivasyonum.

Yazılım

WordPress altyapısı ve PHP programlama dili ile web siteleri, Unity oyun motoru ve C# programlama dili ile mobil oyunlar yapmakla birlikte Swift, Flutter ile de çalışıyorum. Bunun dışında SEO hizmetleri de veriyorum. Ürettiğim projelere Github profilimden ulaşabilirsiniz.

Tasarım

Adobe programları, Canva, Final Cut Pro X gibi birçok programla tasarımlarımı yapıyorum, videolarımı montajlıyorum, ürettiklerimi Behance platformunda paylaşıyorum.

İş Geliştirme

İki adet yönetiminde olduğum proje var. Bunun dışında Arya Women, Genç Finans Kulüp gibi topluluklarda aktif çalışıyorum. Udemy ve çeşitli topluluklarda eğitim veriyorum. Gelişmelerime Linkedin profilimden ulaşabilirsiniz.

İşbirlikleri ve Referanslar

Mesajınızı Bırakın